Jan Košina, bicí
Jan Košina je absolventem Pražské konzervatoře oboru hry na bicí nástroje. Po absolutorium působil několik sezón jako hráč na bicí s povinností hry na tympány v orchestru opery divadla J. K. Tyla v Plzni. Během své kariéry měl možnosti si zahrát např. s Českou filharmonií, s orchestrem FOK nebo s Pražským filmovým orchestrem. Pedagogicky působil v ZUŠ Sedlčany, ZŠ v Kunraticích, KD Mlejn nebo v Dům UM v Praze a od roku 2019 začal vyučovat hru na bicí nástroje v naší škole v Neratovicích. V posledním školním roce byli jeho žáky děti od 4.5 roku až po dospěláky, kteří si plní své dětské sny. Mezi jeho žáky patří i děti s těžkým postižením sluchu. Někteří jeho absolventi jsou dnes studenty hry na bicí nástroje na konzervatoři.
V současné době je také studentem Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, oboru Dějiny výtvarného umění umění. Nejdůležitějším současným hudebním projektem je kapela The Last June, která se uvedla na scéně písničkou Say Anything. Dále Honza hraje v kapelách Rose Melody Štěpána Růžičky a Medoy.
Oblíbená roční doba: zima *** Oblíbený spisovatel: Michail Bulgakov *** Oblíbený zpěvák/zpěvačka: James LaBrie, Selah Sue *** Oblíbená země: Nový Zéland *** Oblíbená barva: modrá *** Oblíbený film: Jistě, pane ministře