Michal Novozámský, DiS., trubka, trombon, bicí, klavír, korepetice

Absolvent konzervatoře, hrál ve Filharmonii Zlín, v RK Bandu Praha, ve FISYO Praha, vyučoval na bývalých Lidových školách umění v Bučovicích a v Praze. Od roku 1992 je zaměstnán v ZUŠ v Neratovicích. Jeho žáci obdrželi v letech 2003-2011 řadu ocenění včetně prvních míst v krajských kolech soutěží základních uměleckých škol. Při ZUŠ vede skupinu Junior band, která se pravidelně představuje veřejnosti na koncertech hudebního oboru i na mnoha dalších kulturních a společenských akcí v našem kraji.

Oblíbená roční doba:  jaro *** Oblíbený spisovatel: Frederick Forsyth *** Oblíbený zpěvák/zpěvačka: David Coverdale (skupina Whitesnake) *** Oblíbená země: Švýcarsko *** Oblíbená barva: modrá *** Oblíbený film: Vesničko má středisková