Absolventský koncert v ZUŠ Neratovice

14.06.2022 06:34

V pondělí  6. června 2022 se po delší odmlce, způsobené kovidem, znovu uskutečnil absolventský koncert, ve kterém žáci hudebního oboru dokazovali, kolik se toho naučili pod vedením svých učitelů za sedm, respektive jedenáct let studia na naší škole. Hráči na dechové nástroje – saxofonisté Ondřej Hudec a Petr Hrubec, Magdaléna Langšádlová a Elena Melicharová na klavír, Nikola Macháčková na kytaru i obě zpěvačky, Linda Benešová a Elena Melicharová, předvedli pěkné výkony. Svým vystoupením udělali radost rodičům i ostatním blízkým a potěšili své učitele, kteří se jim po celých sedm let (v případě Magdy Langšádlové dokonce jedenáct let!) věnovali.
Nelze opomenout, že celý večer vkusně moderoval Jaroslav Lukášek.
Věříme, že tento koncert bude inspirovat i ostatní, mladší žáky naší školy, aby předně vydrželi dokončit první (sedm let studia), eventuálně druhý (další čtyři roky) stupeň, a pak se rozhodli pro veřejné vystoupení formou absolventského koncertu, aby i oni ukázali, kolik se toho zvládli naučit.
                                                                                                            Bc. Vladimír Figar, učitel

Zpět

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Základní umělecká škola - Neratovice