Talentové zkoušky na školní rok 2020/2021

19.05.2020 17:15

Vzhledem k současné situaci prozatím nemůžeme oznámit zájemcům o studium v naší škole přesné termíny přijímacích talentových zkoušek pro příští školní rok. Lze předpokládat, že v polovině června by mohlo dojít ke konání zkoušek pro zájemce o hudební obor, tzn. hra na klavír, klávesy, akordeon, bicí nástroje, kytaru, nově též mandolínu, elektrickou kytaru a baskytaru, zobcovou i příčnou flétnu, klarinet, saxofon, trubku, trombon, tubu, housle, violu a sólový i sborový zpěv.

Termíny zveřejníme ihned po rozhodnutí příslušných orgánů, že se takové akce konat mohou.

Talentové zkoušky do ostatních oborů, tzn. literárně-dramatického výtvarného a tanečního, proběhnou na začátku září. V té době uspořádáme i druhé kolo přijímacích zkoušek do hudebního oboru.

Děkujeme všem uchazečům za pochopení a zájem o studium na naší škole. Věřte, že my sami se na vás těšíme. Máme pro vás i naše stávající žáky připravený kompletně zrekonstruovaný interiér školy, posílili jsme pedagogický sbor o několik nových učitelů, dokoupili jsme nástroje i notový materiál.

Nyní už jen začít…

Hezké dny vám všem přeje vaše ZUŠ Neratovice.

PhDr. Roman Novotný, ředitel

 

Zpět

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Základní umělecká škola - Neratovice