Základní umělecká škola Neratovice


 

Školní rok 2018/2019

Organizace školního roku 2019/2020

Začátek výuky: pondělí 2. září 2019, konec 1. pololetí ve čtvrtek 30. ledna 2020, konec 2. pololetí v útery 30. června 2020

Podzimní prázdniny: úterý 29. a středa 30. října 2019

Vánoční prázdniny: od pondělí 23. prosince 2019 do pátku 3. ledna 2020. Začátek výuky v pondělí 6. ledna 2020.

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 31. ledna 2020.

Jarní prázdniny: 2. března-8. března 2020.

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 9. a pátek 10. dubna 2020.

Hlavní prázdniny: od středy 1. července do pondělí 31. srpna 2020.

Začátek příštího školního roku: úterý 1. září 2020.

Státní svátky a dny pracovního klidu ve školním roce 2018/19: 28. září 2019, 28. října 2019, 17. listopadu 2019, 24.-26. prosince 2019, 1. ledna 2020, 13.  dubna 2020 (Velikonoce), 1. května 2020, 8. května 2020.

ROZVRHY HODIN školního roku 2019/20 budou zveřejněny v září 2019!!!

 

 

Hudební obor - Veronika Hálová (učebna č. 57)

PO   14.00 14.50 15.40 16.30 17.20
    Benešová, Guzi Benešová Ježková Bodruh Koutská, Milčínský
ÚT 13.10 14.00 14.50 15.40 16.30  
  Šťastná Benešová, Filipi Drobná, Holá Zachara Danihelová, Nováková  
ST 13.05 13.55 14.45 15.35 16.25 17.15
  Hrodek, Skalický Soběslavský Marhanová Kulhánková, Sucká komorní zpěv Houštecká
ČT 13.05 13.55 14.45 15.35 16.25  
  Chmelařová, Kurelová Najmonová Najmonová Kučerová Ungerová, Tůmová  
13.05 13.55        
  Slavíková Nehyba        

Hudební obor - Jana Khásová (učebna č. 106)

PO 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Bláhová Jinoch Postránecká K. Trhoňová Prošková Šabatová
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Dítětová Postránecká V. Ježková Hudcová Pithartová Badalíková
ST 13.50    14.40 15.30 16.20 17.10 18.00
  Pavlíková Turnovská Pazdera Novotná Pinkerová korepetice
ČT 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10  
  Jordanov Melounková Langšádlová Langšádlová korepetice  

Hudební obor - Tomáš Knapp (učebna č. 108)

PO 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Košťálová Vacková Krejčiřík Pilař Lachoutová Jeřábková
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Kouba Urbánková Charvátová Pinkerová Nováková, Heikcwalderová Pacholík
ST 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Guzi Prokopcová Pánek Jatagandzidis Hudec Pospíšilová
ČT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Vilímová Ježková Šťastný Hrubec Jeřábek

Hudební obor - Jana Laubová (učebna č. 105)

PO 14.00 14.50 15.40 16.30  
  Slavíková Šťastný Nehyba Bicanová  
ÚT 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Kočí HN 1. A HN 1. B PHV Havelka

Hudební obor - Markéta Ležalová (učebna č. 53)

PO 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Šťastný Jakoubková Hádková Postránecká Slavík Jindřich
ÚT   13.50 14.40 15.30    
    Chocholoušková Chocholoušková Batryninková    
ST 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Hnilicová Urbanová Kotlánová Tichý Šmídková komorní hra
ČT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.05
  Fíla Kudrna Macháčková Matochová Bystrjanyk Červinka
13.00 13.50        
  Fojtíková Valínová        

Hudební obor - Natalie Moravová (učebna č. 107)

PO 13.30 14.20 15.10 16.00 16.50  
  Marhanová Ryvolová Fabíková Svatoš Andělová  
ÚT 13.40 14.30 15.20 16.10 17.00  
  Lukášek Prokopec Hospodárová Kulhánková Palečková  
ST 13.45 14.35 15.25 16.15 17.05  
  Cyrus Urbánková Pištejová Řízková Šebesta  
ČT  13.10 14.00 14.50 15.40 16.30 17.15
  Bačová Tomášková Lelek Moudrý Jungová Bodruh
             

Hudební obor - Roman Novotný (učebna č. 102)

ST       17.00
        Hodějovská
ČT 13.30      
  Hiršová      
13.00 13.50 14.40 15.30
  Trpkoš Maleček komorní hra Mišurec

Hudební obor -  Michal Novozámský (učebna č. 103)

PO 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.15
  Pokorný Melichar Zahradníček Jiskra Neumann Vondrašová
ÚT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.15
    Melicharová Janků Havránek, Havránková Pokorný Junior band
ST   13.15 14.05 14.55 15.45 16.35
    Kučerová Melichar Havlíčková Beneš Šimáček
ČT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Ferenc Najmon Střelec Svoboda  Ban Glaser

Hudební obor - (učebna č. 52)

PO 14.00 14.50 15.40 16.30
  Matocha Lipeň HN 3. r. HN 2. r.
ČT  13.15 14.05 14.55 15.45
  Jindra Kotlanová Sadiki HN 4. r.

Hudební obor - (učebna č. 101)

PO   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Márová Boskovská Roček Kašparová Ekertová
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Placzková Petrlíková Daniehlová Lachoutová Kolářová Hlaváčová
ČT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Homutová Janata Bouallagui Brodová Brychová

Literárně-dramatický obor - Saša Hrbotický (učebna č. 20)

PO 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  1 a (přípr.+1., 2. r.) II. A (5.-7. r).
ÚT 13.45 - 16.05 16.10 - 18.30
  1 b (3.-4. r.) II. B (6. r.-2. r./II)
ST 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  1 c (2.+3. r.) II. C (4.-5. r.)

Taneční obor - Roxoliana Sadirová (taneční sál)

PO 13.45 15.20 16.55 18.30
  2A                   1. 4. A, 4. B 5., 6., 7.
ST   15.20 16.55  
    4.  5., 6., 7.  
ČT 13.45 15.20    
  2B PS I., II.    
13.45   17.30  
  3.   4. A  

Výtvarný obor - Libuše Novotná (učebna č. 19)

PO   14.25 - 16.45
    1. - 6. r. I. st.
ÚT 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  PVV2 - 3. r. I. st. 2. r. - 7. r. I. st. 
ST 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  PVV2 - 3. r. I. st.  3. - 7. r. I. st., 3. - 4. r. II. st.
ČT 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  PVV2 - 4. r. I. st. 2. - 7. r. I. st., 2. r. II. st

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Základní umělecká škola - Neratovice