Základní umělecká škola Neratovice


 

Školní rok 2018/2019

Organizace školního roku 2018/2019

Začátek výuky: pondělí 3. září 2018, konec 1. pololetí ve čtvrtek 31. ledna 2019, konec 2. pololetí v pátek 28. června 2019

Podzimní prázdniny: pondělí 29. a úterý 30. října 2018

Vánoční prázdniny: od soboty 23. prosince 2018 do středy 2. ledna 2019. Začátek výuky ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Jednodenní pololetní prázdniny: pátek 1. února 2019.

Jarní prázdniny: 25. února - 3. března 2019.

Velikonoční prázdniny: čtvrtek 18. a pátek 19. dubna 2019.

Hlavní prázdniny: od soboty 29. června do neděle 1. září 2019.

Začátek příštího školního roku: pondělí 2. září 2019.

Státní svátky a dny pracovního klidu ve školním roce 2018/19: 28. září 2018, 28. října 2018, 17. listopadu 2018, 24.-26. prosince 2018, 1. ledna 2019, 22. dubna 2019 (Velikonoce), 1. května 2019, 8. května 2019.

ROZVRHY HODIN ve školním roce 2018/19

Hudební obor - Kristýna Fensterer (učebna č. 105)

PO 13.10 14.00 14.50 15.40 16.30
  Kastnerová Slavíková Šťastný Bicanová Štědronská
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20
  Kovář Kočí HN 1. A HN 1. B PHV
ST 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20
  Nguyen Munkhbayar HN 2. r. HN 5. r. HN 3. r.
ČT 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Nehyba Humpolcová Havelka Lebedová Bystrjanyk
13.15 14.00 14.50    
  Valenta sbor A sbor B    

Hudební obor - Veronika Hálová (učebna č. 57)

PO     15.30 16.15 17.00 17.45
             
ÚT   14.00 14.45 15.30 16.35 17.20
             
ST 13.15 14.00 14.45 15.30 16.15 17.00
             
ČT 13.15 14.00 14.45 15.30 16.15 17.00
             
  13.30 14.15      
             

Hudební obor - Jana Khásová (učebna č. 106)

PO 13.45 14.30 15.15 16.05 16.50 17.35
             
ÚT    13.00 13.45 14.30 15.20 16.05 16.50
             
ST     13.45 14.30 15.15 16.05 16.50
             
ČT   13.45 14.30 15.15 16.05 16.50
             
13.00          
             

Hudební obor - Tomáš Knapp (učebna č. 108)

PO 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Košťálová Vacková Krejčiřík Pilař Lachoutová Jeřábková
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Kouba Urbánková Charvátová Pinkerová Nováková, Heikcwalderová Pacholík
ST 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Guzi Prokopcová Pánek Jatagandzidis Hudec Pospíšilová
ČT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Vilímová Ježková Šťastný Hrubec Jeřábek

Hudební obor - Markéta Ležalová (učebna č. 55)

PO 13.00 13.45 14.30 15.25 16.10  
             
ÚT 13.00 13.45 14.30 15.25    
             
ST 13.00 13.45 14.30 15.25 16.10 16.55
             
ČT 13.00 13.45 14.30 15.25 16.10 16.55
             
13.00 13.45        
             

Hudební obor - Natalie Moravová (učebna č. 107)

PO 13.15 14.05 14.55 15.40 16.30 17.20
             
ÚT 13.15 14.00 14.45 15.40 16.30  
             
ST 13.55 14.45 15.35 16.25 17.10  
             
ČT  13.15 14.00 14.45 15.40 16.25  
             
             

Hudební obor -  Michal Novozámský (učebna č. 103)

PO   14.00 14.50 15.40 16.30 17.15
             
ÚT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.15
             
ST   13.25 14.15 15.30 16.20 17.05
             
ČT 13.10 14.00 14.50 15.40 16.30 17.15
             
  13.15        
             

Hudební obor - Květoslava Petráková (učebna č. 52)

PO 14.00 14.50 15.40 16.30
  Matocha Sadiki HN 3. r. HN 2. r.
ČT  13.15 14.05 14.55 15.45
  Jindra Kotlanová Lipeň HN 4. r.

Hudební obor - Anna Sílová (učebna č. 101)

PO   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Márová Boskovská Roček Kašparová Ekertová
ÚT 13.00 13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
  Placzková Petrlíková Daniehlová Lachoutová Kolářová Hlaváčová
ČT   13.50 14.40 15.30 16.20 17.10
    Homutová Janata Bouallagui Brodová Brychová

Literárně-dramatický obor - Saša Hrbotický (učebna č. 53)

PO 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  1 a (přípr.+1., 2. r.) II. A (5.-7. r).
ÚT 13.45 - 16.05 16.10 - 18.30
  1 b (3.-4. r.) II. B (6. r.-2. r./II)
ST 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
  1 c (2.+3. r.) II. C (4.-5. r.)

Taneční obor - Roxoliana Sadirová (taneční sál)

PO 13.45 15.20 16.55 18.30
  2A                   1. 4. 5., 6., 7.
ST 13.45 15.20 16.55  
  PS I. 4.  5., 6., 7.  
ČT 13.45 15.20    
  2B PS II.    
13.45      
  3.      

Výtvarný obor - Libuše Novotná (učebna č. 19)

PO   14.30 - 16.50
     
ÚT 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
     
ST 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
     
ČT 13.00 - 15.20 15.25 - 17.45
     

Vyhledávání

© 2017 Všechna práva vyhrazena.

Základní umělecká škola - Neratovice